Головна » 2018 » Жовтень » 14 » Відвідування славетного Кам янець - Подільського і Хотина
Відвідування славетного Кам янець - Подільського і Хотина

Прекрасні фортеці Поділля побачили учні 4В класу, відвідавши Кам’янець-Подільський.

Місто Кам’янець-Подільський хоч не є обласним центром, проте зберегло дух середньовіччя і займає третє місце після Києва та Львова за кількістю пам’яток старовини і культури.

Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець» є одним із найстаріших на території України. Загальна площа заповідника сягає 121 га та налічує майже 200 пам’яток архітектури. До творення неповторного архітектурного обличчя міста у різні періоди історії доклали майстерності своїх рук архітектори й скульптори з Італії, Нідерландів, Вірменії, Польщі, Франції, Туреччини.

Кам’янець-Подільський вражає вдалим поєднанням потужних оборонних мурів міста, Старого замку XII-XVIII століть та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Не менш привабливий для любителів фортифікації і комплекс укріплень Нового замку, збудований у XVII ст.оріччі, що є єдиним збереженим зразком такого типу споруд нідерландської школи.

Фотоальбом  "Екскурсія до Кам’янець-Подільського"