Головна » 2017 » Грудень » 20 » В очікуванні дива
В очікуванні дива

Блог бібліотеки "Cолом`янська" ЦБС Солом'янського району м.Києва: "В очікуванні дива"

Коли замерзла річка

І став біленьким гай,

Прийшов у темну нічку

На землю Миколай.

Н.Тріш

19 грудня, це день зустрічі з мріями. Свято, яке очікують, як дітлахи так і дорослі (в кожного свої задумки). Багато хто з малечі пише листи зі своїми проханнями та побажаннями, дорослі мріють подумки, але все ж таки мріють. Ось і до нас завітало багатезно дітей та дорослих, адже в нас незвичне свято, а свято яке зближує та рівняє всіх. Сьогодні на зустріч прийшли вихованці спеціальної школи "Надія" та школярі із школи №7. Вийшло чарівне свято: читали вірші, гуморески, разом співали пісень. Ну і, звісно ж, були подарунки створені власноруч, в яких відчувалось тепло та любов з якою їх творили. В дарунок всі учасники отримали чудові журнали "Малятко" та "Пізнайко" (які люб'язно надали видавництва), а від нас, бібліотеки обох шкіл поповнились на книги письменниці Галини Гриненко. І яке ж свято без смаколиків та спілкування? А після смакування потрібно підживитись і чимось літературним.