Головна » 2017 » Листопад » 26 » Урок на запрошення. Потоцька О. М.
Урок на запрошення. Потоцька О. М.

В рамках графіка атестації 23.11.2017 року пройшов урок англійської мови в 5А класі. Тема уроку: "What are you doing? Present Continuous. - Що  ти робиш зараз? Теперішній тривалий час". Урок проводила вчитель англійської мови  Потоцька Оксана Миколаївна.

На уроці учні із задоволенням вивчали граматику разом з улюбленими  мультиплікаційними героями,  відпрацювали навички говоріння та письма, співали та брали участь у рухливих іграх. Діти показали себе справжніми акторами, взявши участь в постановці по мотивам різдвяної казки. П’ятикласники не тільки з захопленням брали участь у роботі, але й показали реальні знання та прагнення до навчання.

Фрагмент уроку " "What are you doing? Present Continuous"

Презентація уроку на запрошення "What are you doing? Present Continuous. - Що  ти робиш зараз? Теперішній тривалий час" .

Педагогічна майстерня 2017-2018