Головна » 2017 » Грудень » 15 » Урок на запрошення. Л.С.Козловська
Урок на запрошення. Л.С.Козловська

12 грудня 2017 року в 7А класі пройшов урок на запрошення. Тема уроку: "Рівнобедрений трикутник та його властивості". Урок проводила вчитель-методист вчитель математики Л.С.Козловська.

Мета уроку: сформувати в учнів знання про рівнобедрений трикутник, дати означення рівнобедреного трикутника, його сторін, вчити розрізняти види трикутників. Вивчити теорему про кути рівнобедреного трикутника при  основі, навчити її доводити. Прививати інтерес до предмета, його історичного минулого.

Основні вміння, що мають бути вироблені - здійснювати обгрунтовані міркування, тобто вміти доводити певні геометричні твердження, а також уміти застосовувати доведені твердження при розв'язуванні нових задач.

Присутні на уроці вчителі відмітили невимушену атмосферу уроку. Вчитель застосовує різноманітні прийоми активізації навчальної діяльності учнів. Проектна та пошукова діяльність учнів на уроці доповнена участю істориків, теоретиків, дослідників в проведенні деяких етапів уроку. Це дуже сподобалось учням, зацікавило та активізувало клас. Урок інтерактивний, насичений, навчаючий. Використані моделі (орігамі), практичні завдання, роздатковий матеріал. Цікава з методичної точки зору структура уроку. Урок дослідницький і результативний.

Фотоальбом "Рівнобедрений трикутник"

Педагогічна майстерня 2017-2018