Головна » 2018 » Травень » 4 » Програма "Абетка харчування" від компанії "Нестле Україна"
Програма "Абетка харчування" від компанії "Нестле Україна"

Вже другий рік поспіль в спеціалізованій школі №7 ім. М.Т.Рильського учні класу разом з класним керівником Тищенко О.В. працюють за програмою "Абетка харчування" від компанії "Нестле Україна". В рамках програми учні аналізують свій раціон, вивчають важливість збалансованого харчування. Головною метою програми - є формування свідомого ставлення до власного здоров'я як способу збереження і зміцнення його.

Стан здоров'я населення в Україні є одним із найвищих державних пріоритетів. Одним із важливих факторів, який впливає на формування здоров'я людини, є харчування.

Незадовільний стан здоров'я в дитячому віці призводить до порушень здоров'я впродовж усього життя людини, що створює соціальні проблеми, негативно впливає на рівень соціально-економічного розвитку країни.

Nestlé – найбільша в світі компанія з виробництва продуктів харчування та напоїв.