Головна » 2018 » Травень » 31 » Оголошення про зарахування до 1-го класу
Оголошення про зарахування до 1-го класу

Відповідно до пункту 2 глави 1 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей. Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в закладі освіти.
Враховуючи зазначене, адміністрація спеціалізованої школи №7 ім. М.Т.Рильського  повідомляє, що станом на 31 травня 2018 року подано 90 заяв (За місцем проживання 76, на вільні місця 14), вільних місць немає. Жеребкування проводитися не буде. Список зарахованих учнів оприлюднено у закладі освіти.