Головна » 2018 » Червень » 5 » Міський етап Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Повернення наших героїв! Серед 30 команд міста Києва - в 10-ці найкращих! Перші серед команд Солом'янського району. З 31.05 по 04.06. 2018 р наша безстрашна команда "Лицарі булави" боролася з перешкодами на Міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Джурівці та керівники, вітаємо Вас! Ви - найкрутіші, найрозумніші, найдобріші, найсильніші, найлюдяніші. Пишаємося Вами! Ви - Переможці! Ваша відповідальність та сила духу просто зашкалює (пилюка, холод, дощ, спека....) Велика вдячність Вашим батькам за виховання справжніх Людей. Так тримати!

Склад команди:

• Кас'яненко Віктор - ройовий
  • Щерблюк Максим
  • Маленко Кіріл
  • Гуніч Олег
  • Полосенко Влад
  • Сивак Ростислав
  • Земляк Катерина
  • Лобанова Софія

Керівники:

• Салтанов Ростислав
  • Солошенко Ярослав

Фотоальбом "Міський етап гри"

Молодці!!!!
Так тримати. Дякую викладачам і дітям.
Для першого разу це дуже високе місце і перша маленька перемога на міському ріані.
Ще трохи тренувань і перемога буде за нашою школою.
Так тримати.