Головна » 2017 » Листопад » 27 » Інтегрований урок літературного читання і української мови
Інтегрований урок літературного читання і української мови

Урок на запрошення, 24 листопада 2017 року, інтегрований урок літературного читання і української мови в 3-Б класі. Вчитель Колеснік О.І.

Тема уроку: Казки зарубіжних письменників.  Мета:поглибити знання учнів про літературну казку, повторити біографію відомих зарубіжних письменників, вчитися визначати головну думку казки, з'ясувати значення казки в житті людини, формувати вміння самостійно працювати з текстом, удосконалювати навички мовчазного і свідомого читання, збагачувати словниковий запас; виховувати цікавість до літературної творчості, бажання співпрацювати, спонукати до взаємодопомоги; розвивати вміння працювати з деформованим реченням і словами, розвивати пам'ять, уміння переказувати і аналізувати прочитане, увагу, уяву, спостережливість, мовлення.

На уроці були такі види роботи, як асоціативний кущ, розгадування ребусів, скласти прислів'я, відтвори слова, вгадай письменника, віднови вірш, написання есе, гра " Знайди і об'єднай", мікрофон. Урок був динамічний, багато видів роботи, задіяні всі учні, видно що робота проводилась систематично на кожному уроці.

Презентація інтегрованого уроку з літературного читання та української мови «Казки зарубіжних письменників»

Конспект уроку

Педагогічна майстерня 2017-2018