Головна » 2018 » Червень » 5 » Інформація щодо проведення онлайн-опитування батьків «Визначення рівня довіри до закладів дошкільної та загальної середньої освіти»

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.05.2018 № 235к.

Онлайн-опитування батьків вихованців та батьків учнів закладів дошкільної освіти ( ДНЗ № 350) та загальної середньої освіти ( СШ №7,  СШ №71, СПШ № 164, гімназія «Міленіум» № 318)  проводиться через доступні для них Інтернет-ресурси з 31 травня по 06 червня 2018 року.

Онлайн-анкети відкриваються за посиланням: «Визначення рівня довіри до закладів дошкільної та загальної середньої освіти», яке розміщено на головній сторінці сайту

КНП «ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА» (https://monitoring.in.ua)

далі обрати

• анкета для батьків вихованців закладів дошкільної освіти;
  • анкета для батьків учнів початкової школи;
  • анкета для батьків основної та старшої школи.

Просимо сприяти участі всіх батьків в онлайн-опитувані.