Головна » 2017 » Березень » 16 » Першокласник 2017
Першокласник 2017
Прийом дітей до спеціалізованої школи №7 ім.М.Т.Рильського розпочинається 3 квітня 2017 року.

17.03.2017 року відбудеться День відкритих дверей.

У програмі:
  • зустріч з адміністрацією школи, учителями початкових класів, практичним психологом;
  • екскурсія по школі;
  • відвідування уроків в 1-4 класах;
  • огляд виставки робіт учнів молодших класів.

Чекаємо на Вас 17 березня 2017 року о 10-00.

Наша адреса: пров. Плотонівський, 3.

Контактні телефони: 249-50-54, 249-50-55, 245-24-96.

Наш сайт:  http://sch7.ucoz.ua

Графік роботи консультпункту для батьків майбутніх першокласників, вихователів дошкільних закладів, вчителів

Графік роботи психолого-педагогічної комісії по прийому дітей до першого класу

Для зарахування дитини до 1-го класу потрібно подати такі документи:

• заява на ім'я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини (завіряється в школі за наявності оригіналу);
  • медична картка встановленого зразка;
  • бланк учнівського квитка;
  • 2 фотокартки 3смX4см.

Документи подаються у файлі

Документи приймаються директором:

Понеділок  13.00 - 16.00

Четвер  13.00 - 16.00

Примітки:
  • Прийом дітей до спеціалізованої школи №7 ім. М.Т.Рильського проводиться на конкурсній основі.
  • Зарахування дітей до 1-го класу школи здійснюється за результатами висновків психолого-педагогічної комісії.
  • Перевага надається дітям, що проживають на території мікрорайону школи або мають старших братів і сестер, які навчаються в цій школі.

У конкурсному відборі можуть брати і діти з інших мікрорайонів за умови наявності вільних місць у класах.  Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

Що потрібно мати першокласнику

Шкільна форма встановленого зразка:

Спортивна форма: чорні штани (шорти), біла футболка, спортивне взуття на липучках.

Для малювання:  2 альбоми по 40 сторінок (відривні), акварель 12 кольорів, гуаш 6 кольорів, пензлики №2, №4, олівці 12 кольорів, фломастери.

Для трудового навчання:  кольоровий картон та папір, пластилін, клей ПВА, клей олівець, простий олівець, ножиці з заокругленими кінцями, папка для збереження.

Зошити по 12 сторінок: в косу лінію; в клітинку.

Обкладинки: для зошитів та для підручників.

Пенал:  2 ручки синього кольору, простий олівець, лінійка, гумка, кольорові олівці.

Щоденник не купувати - школа має власний.

Змінне взуття.

Готовність дитини до школи

Переглядів: 1484 | Додав: AdminV
1 Элен • 13:32, 01.08.2017
Какая форма для 5 класса?