Головна » 2018 » Лютий » 9 » Благодійна акція – «Монетки діткам»
Благодійна акція – «Монетки діткам»

Спеціалізована школа №7 ім. М.Т.Рильського м. Києва приєднується до благодійної акції "Монетки діткам". Все просто: школярі приносять копійки зі своїх «скарбничок» і класи змагаються у зборі.

Приєднуйтесь до благодійної акції – «Монетки діткам»

Якщо запитати батьків — якою б вони хотіли бачити свою дитину, коли вона виросте, без сумніву, всі батьки скажуть приблизно одне і теж - вони хочуть, що б їх дитина була чуйною, відповідальною, доброю. Всі ці якості розвиваються з дитинства і сприяють цьому добрі сімейні взаємини і виховання участі в доброчинності.

Благодійність в Європі — це частина життя і норма поведінки. З самого дитинства, практично з дитячого садка батьки долучають дітей до благодійних заходів — домашня випічка, марафони, виставки дитячих малюнків. Вони не бояться «нашкодити» дитині і відкрито розповідають про те, що в світі існують діти і дорослі, у яких не все так чудово в житті. У когось немає свого будинку, іграшок, а іноді навіть і їжі. Багато дітей дуже важко і довго хворіють. І всім їм потрібна допомога.

15 лютого в усьому світі відзначають Всесвітній день онкохворої дитиниЦя дата вперше з'явилась у календарі у 2001 році з ініціативи Всесвітньої конфедерації батьків дітей, хворих на рак. З 2003 року цей день відзначають і в Україні. Основна мета цього дня – нагадати суспільству про проблему дитячої онкології і наблизитися до її вирішення.

Переглядів: 128 | Додав: AdminV