Головна » 2018 » Квітень » 27 » Урок на запрошення "Розв'язування задач за допомогою систем рівнянь з двома змінними"

23.04.2018 рік. Урок алгебри "Розв'язування задач за допомогою систем рівнянь з двома змінними" проводить вчитель математики Л.С.Козловська.

В ході уроку вчитель глибоко занурюється в історію математики. Аналізуючи і систематизуючи здобуті знання з теми "Розв'язування систем рівнянь та розв'язування задач за допомогою систем рівнянь", учні дізналися про відомі  прикладні історичні задачі, поглибили свої знання з теми. Урок пройшов цікаво, насичено і отримав високу оцінку учнів та вчителів, присутніх на уроці.

Педагогічна майстерня 2017-2018