Головна » 2018 » Вересень » 2 » "Громадський бюджет столиці". Наша спільна справа!
"Громадський бюджет столиці". Наша спільна справа!

Наша спільна справа: БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ, УЧНІ, ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ! Разом ми можемо зробити школу кращою! В сучасній школі мають бути сучасні умови!

Прийміть участь у голосуванні  за проект №49 в рамках конкурсу "Громадської Бюджетної Комісії"

Ремонт санітарно-технічних приміщень cпеціалізованої школи № 7 імені М.Т.Рильського м.Києва

За результатами експертизи та публічних обговорень до голосування допущено 940 проектів Громадського бюджету-3 на суму понад 510 млн грн, над якими працювали 389 команд. Кошти з міського бюджету отримають проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів киян і отримають прохідні місця у публічному рейтингу на платформі Громадського бюджету-3.

До закінчення голосування залишилося менше двох тижнів. До голосування можуть долучитися всі. Активніше друзі! Не соромтесь! Це, звичайно, не СТАДІОН, а просто туалет. Та й в ТУАЛЕТІ діти мають почувати себе комфортно!

ІСТОРІЯ  НАШОГО ПРОЕКТУ

ПУБЛІКАЦІЯ ПРОЕКТУ