Сторінка вчителя англійської мови Данілової Оксани Петрівни

(2014 - 2017 р.р.)

Данілова Оксана Петрівна

Вчитель вищої категорії. В школі працює з 2009 року.

Методична тема:
«Позакласна робота з англійської мови як стимулюючий засіб розвитку пізнавальної активності учнів та формування творчої особистості.»

Онлайн курси від Британської ради

Фотоальбом "Тhe Three Little Pigs"

Захід проводено в Декаду іноземних мов

Посилання на відео: Відео 1;  Відео 2;   Відео 3;   Відео 4;   Відео 5; Відео 6.

Сценарій позакласного заходу  THE THREE LITTLE PIGLETS”

17.02.2017 рік. 3Б клас. Урок англійської мови "Хто сильніший? Ступені порівняння прикметників" проводить вчитель-методист вчитель англійської мови О.І.Данілова. Урок проведено в рамках Місячника педагогічної творчості "Проблемне навчання - основа розвитку творчого мислення учня".

Урок на запрошення "Ступені порівняння прикметників"

8 грудня 2016 року в Гранд холі готелю "Хрещатик" конференція шкіл-партнерів Пірсон:

21 листопада 2016 року в рамках декади англійської мови в 3-Б класі був проведений позакласний захід ‘We love our zoo’. Учні зіграли спектакль, складений за матеріалами підручника та "оживили" головних героїв підручника. Перед виставою була проведена бесіда про поведінку у зоопарку.

Розробка позакласного заходу  «WELLCOME TO OUR ZOO”

Відео   "We love our zoо"

Урок англійської мови, 2А

29.11.2016 року в рамках Декади-вернісажу педагогічної майстерності "Досвід кращих - надбання всіх" в 2А класі було проведено урок на запрошення "Familiy" .

Урок англійської мови, 2А. "Familiy"

Урок англійської мови, 2А

07.11.2016 року:   Олімпіада з англійської мови. 3-4 клас

Травень інтелектуальний (2016 рік):

18.03.2016 рік. Урок на запрошення в 1-А класі"Домашні улюбленці. Англійська абетка. Літери Pp, Qq, Rr" - 1А. Участь в семінарі — практикумі: “Від соціокультурної компетенції вчителя іноземної мови до іншомовної комунікативної компетенції учнів”, проведеному для вчителів англійської мови району.

Фотоальбом "Домашні улюбленці. Англійська абетка"

Фестиваль педагогічної майстерності "Інтеграція у практиці викладання учителів школи" Інтегрований урок англійської мови та природознавства на тему "Тварини - частина живої природи" 1-Б клас.

Фотоальбом "Англійська мова + природознавство"

Декада - вернісаж педагогічної майстерності «Мотивація навчальної діяльності школярів за сучасних умов на різних етапах уроку»: 1-А, урок англійської мови ‘Кольори. Літери A-I.’

Фотоальбом "Відкритий урок "Кольори"

2009 - 2014 р.р. (Архів):

Портфоліо вчителя англійської мови О.П. Данілова